Kişisel Verileri Koruma Uzmanı

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Kişisel Verileri Koruma Uzmanı Kimdir?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK), yapılan düzenlemeler neticesinde işletme ve kurumlara birtakım yükümlülükler getirerek, alt yapılarında sakladıkları kişisel verilerin bulunduğu sistemlerde güvenlik önlemlerinin alınmasını gerekli kılan kurallar bütünüdür. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin uymakla yükümlü oldukları esaslar düzenlenmiştir. Kişisel verileri koruma uzmanı; verilerin saklanması ve korunması alanında çalışan ve görevlerini gerekli mevzuat hükümleri çerçevesinde yerine getirmekle yükümlü olan kişilerdir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Kişisel Verileri Koruma Uzmanı İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.